CV vertimas į norvegų kalbą

Planuojate išvykti dirbti į Norvegiją arba norite keisti jau esamą darbą Norvegijoje?

Jums reikės kokybiško bei išsamaus gyvenimo aprašymo (CV) Norvegų kalba. Atsiųskite savo turimą gyvenimo aprašymą (CV) arba užpildykite ir atsiųskite žemiau esantį šabloną, jei gyvenimo aprašymo (CV) neturite:

Užpildytą gyvenimo aprašymo (CV) šabloną arba savo turimą gyvenimo aprašymą (CV), prisekite ir atsiųskite vertimui. Dešinėje ekrano pusėje matote laukelį „Elektroninis paštas (privaloma)“, kuriame reikia įvesti teisingą savo elektroninio pašto adresą, kuriuo Jums atsiųsime atliktą vertimą. Kitame laukelyje pavadinimu „Telefono numeris (privaloma)“ įveskite savo telefono numerį tam, kad būtų galima Jums paskambinti kilus neaiškumams. Paskutiniame laukelyje pavadinimu „Įkelkite savo CV (privaloma)“ prisekite savo gyvenimo aprašymą (CV).

Jūs sumokate → Atsiunčiate užpildytą gyvenimo aprašymo (CV) šabloną arba savo turimą gyvenimo aprašymą (CV) → Elektroniniu paštu gaunate vertimą norvegų kalba

Vertimo kaina:

Vertimo kaina nuo 20 Eur

Dėl tikslesnės kainos teirautis telefonu, elektroniniu paštu arba užpildant kontaktų formą.

Kontaktus rasite čia.

Kitokio pobūdžio vertimai:

Dėl platesnės informacijos susisiekite kontaktais esančiais čia.

Žemiau esančiuose laukeliuose įrašykite teisingą savo elektroninio pašto adresą, telefono numerį ir prisekite jau turimą arba užpildytą savo gyvenimo aprašymą (CV).